کیت عایقی

کیت های عایقی برای حفظ یکپارچگی و اطمینان سیستم لوله کشی از طریق حفاظت از خوردگی و ایجاد ایمنی، طراحی شده اند. کیت های عایقی، آب بندی و عایق الکتریکی فلنج را فراهم میکند و با جلوگیری از تماس فلز به فلز، جریان استاتیک درون خط لوله را متوقف می کنند که این امر باعث جلوگیری از خوردگی و کمک به حفاظت کاتدیک لوله می شود.
ساختار مواد با کیفیت بالا، به گونه ای است که دارای ثابت دی الکتریک بالا و جذب آب کم هستند. کیت های عایقی طبق استاندارد ASME B16.21 قابل تامین است .

کیت های عایقی تایپ D

RTJ به طور خاص برای آب بندی و حفاظت کاتدیک فلنج های مخصوص رینگ جوینت می باشد.
این نوع گسکت ها از فنولیک بافته شده تولید شده و در دو نوع OVAL و OCTAGONAL و طبق مشخصات ابعادیANSI قابل تامین هستند.

متریال های موجود
۱.
فنولیک پوشیده شده با نئوپرن
گسکت های فنولیک پوشیده شده با نئوپرن، به عنوان کیت های عایقی استاندارد سابقه ی طولانی مصرف در صنایع نفت، گاز پتروشیمی دارند. علت انتخاب این نوع گسکت ها در صنایع مذکور، خواص آب بندی خوب لاستیک های نئوپرن نرم میباشد.
۲. فنولیک خالص
گسکت های فنولیک خالص از مواد فنولیک لمینیت تولید میشوند که خاصیت عایقی بین سطوح فلنج ایجاد میکند. آن ها ارزان تر از گسکت های مسطح بوده و میتوانند در دماهای بالاتر ا ز۱۲۰۰ درجه سانتی گراد هم مورد استفاده قرار گیرند.

 

کیت های عایقی تایپ E

کیت های عایقی تایپ E ، (برای فلنج های FF) گسکت هایی هستند که قطر خارجی آن ها با قطر فلنج برابر است. این نوع از گسکت مانع از تجمع مواد خارجی بین فضای بین دو فلنج می شود که این مواد امکان ایجاد اتصال کوتاه و از بین رفتن حفاظت کاتدیک می شوند.
این گسکت ها در جنس های فنولیک، نئوپرن پوشیده شده با فنولیک و مواد با قابلیت تحمل دمای بالا قابل تولید میباشند.

 

کیت های عایقی تایپ F

تایپ F فقط برای فلنج ها با سطح  RF مورد استفاده قرار میگیرند. قطر خارجی استایل F کمی کمتر از قطر داخلی محور پیچ های فلنج است. گسکت های تایپ F  می توانند هم روی فلنج های RF و هم FF مورد استفاده قرار گیرند. این گسکت ها در جنس های فنولیک، نئوپرن پوشیده شده با فنولیک و مواد با قابلیت تحمل دمای بالا قابل تولید می باشند.

 

تماس با آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران خیابان شهید مطهری خیابان کوه نور خیابان سوم پلاک 21 واحد 2
تلفن: 02188174765
فکس: 02188539072
ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان منطقه ویژه اقتصادی بلوار سردار قطعه 333

خدمات برش واترجت ممتاز آتراسیل در ایران و خاورمیانه

 خدمات برش واترجت