اسپیرال وند گسکت رینگ جوینت ورق گرافیتی اورینگ

شرکت آتراسیل صنعت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات نفت و گاز در کشور است. این شرکت با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های پیشرفته جهانی و با همراهی تیمی فنی که از مهندسان و مشاوران زبده، پرسنل مجرب و تکنسین‌های فنی تشکیل شده است، محصولات و راهکارهایی مناسب به منظور حل چالش‌ها در این حوزه ارائه می‌دهد.این امر در جهت افزایش راندمان و کاهش هزینه‌های عملیاتی پروژه‌های متنوع است. این شرکت عضو لیست بلند وزارت نفت (سازندگان) نیز می باشد.

همچنین شرکت آتراسیل صنعت با قرار دادن واحدهای تحقیق، توسعه و آموزش به عنوان ارکان کلیدی کسب و کار خود، کیفیت را در تولید کالا و ارائه خدمات برای مشتریان محترم تضمین و فراهم می‌کند.

از سوی دیگر کارشناسان فروش آتراسیل صنعت جهت پاسخگویی دقیق به نیازهای شما، به صورت مداوم پیگیر درخواست‌های شما بوده و واحد فنی این مجموعه نیز تنها با دریافت مشخصات فنی ارسالی از سوی مشتریان خود، قادر به طراحی و تولید محصولات اختصاصی (سفارشی) خواهند بود.

از جمله فعالیت‌های شرکت آتراسیل صنعت ، می‌توان به تولید انواع گسکت فلزی مانند گسکت اسپیرال وند ، گسکت های غیر فلزی و شیت گسکت ، اورینگ ، کاسه نمد ، پکینگ (از قبیل پکینگ پمپ و پکینگ شیر صنعتی ) ، انواع واشر نسوز ، کیت عایقی و همچنین ارائه خدماتی از قبیل برش CNC واتر جت ، برش با آب (برش واتر جت) اشاره کرد.
  • خانه
  • دانشنامه (2)
  • رویدادها

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}