شیت گسکت آزبستی چیست ؟

شیت گسکت آزبستی، یک ماده سمی و خطرناک است که به صورت پنهان و بدون نشانه‌های ظاهری بر روی سطوح مختلف استفاده می‌شود. این ماده باعث بروز بیماری‌های خطرناکی مانند سرطان ریه و مشکلات تنفسی می‌شود و به‌خصوص برای کارگران صنایع ساختمانی و خدمات تعمیراتی خطرناک است.

آزبست یک ماده معدنی است که به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خاص خود، از قبیل مقاومت به حرارت، آب، خوردگی، خاموش‌کنندگی و عایق الکتریکی، به عنوان بهترین گزینه برای موارد مختلف استفاده شده است. از جمله مواردی که از شیت گسکت آزبستی استفاده می‌شود می‌توان به عایق سازی، آبگیری، سایش پذیری و گرمایش زیر انتقالی اشاره کرد.

اما مردم عادی کمتر از خطرات این ماده آگاه هستند. آزبست برای سلامتی انسان‌ها بسیار خطرناک است. پودر آزبستی که به دلیل فرسایش و تماس با هوا، گرد و غبار می‌شود، به آلودگی هوا منجر می‌شود و در صورت تنفس آثار آن در ریه‌ها باقی می‌ماند. با گذشت زمان، این ماده باعث ایجاد سرطان ریه و مشکلات تنفسی مانند آسم و بیماری‌های پوستی می‌شود.بنابراین، باید کارهای ضروری انجام گیرد تا شیت گسکت آزبستی از محیط‌های کار و زندگی حذف شود. به عنوان یک فرد عادی، می‌توانید با ایجاد آگاهی و هشدار به دیگران از خطرات آزبست اطلاعات مفیدی ارائه دهید. همچنین می‌توانید از محافظتی نظیر ماسک و لباس‌های حفاظتی استفاده کنید تا از تماس با آزبست جلوگیری کنید.

به طور کلی، شیت گسکت آزبستی یک ماده خطرناک و سمی است که برای سلامتی انسان‌ها بسیار آسیب‌زننده است. برای حفاظت از خود و دیگران، باید از این ماده خطرناک دوری کرد و اقدامات لازم را برای حذف آن از محیط‌های کار و زندگی انجام داد.

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}