کمپروفایل گسکت

       

ساختار:
گسکت های کمپروفایل یا همان گسکت های فلزی شیار دار شامل چندین لایه فلزی هستند که در هر دو طرف آن شیارهایی ایجاد شده و لایه آب بندی معمولا روی هر دو وجه آن چسبانیده می شود. جنس گسکت با توجه به درخواست انتخاب و طراحی می شود و می تواند از متریال های گرافیت، تفلون یا میکا باشد . این گسکت ها بهترین انتخاب در عملکرد آب بندی بهتر برای انواع اتصالات فلنجی در شرایط غیر ثابت و چرخه ای و درجه حرارت بالا می باشند .

مزیت ها
• گشتاور پایین در پیچش و خطاهای راه اندازی
• نصب و جایگذاری آسان به دلیل ساختار ثابت و صلب
• جلوگیری از آسیب به فلنج به دلیل تنش کم در نشیمنگاه
• جلوگیری از فرار سیال به دلیل ضخامت کم
• عمر نامحدود
• آببندی با درجه اطمینان بالا
• قابل ارایه در محدوده وسیعی از جنس های مختلف

این گسکت ها در صنایع مختلف از جمله صنایع پالایش و پتروشیمی ، حفاری ، خطوط انتقال لوله ، مخازن تحت فشار ، مبدل های حرارتی و کولر ها به کار گرفته می شوند . گسکت های کمپروفایل کاربرد رو به رشدی در مبدل های حرارتی با شرایط و غیر ثابت و چرخه ای داشته اند به گونه ای که به عنوان یک جایگزین ایده ال به جای گسکت های متال جکت هستند .

گسکت های کمپروفایل با ابعاد مختلف و برای گستره وسیعی از مواد قابل تامین بوده و تمامی گسکت های استاندارد و غیر استاندارد را شامل می شود . بر اساس درخواست --- قابل ارایه می باشد .

دمای کاری

این نوع گسکت ها یک نشت بند عالی در شرایط سخت کاری است و دارای انعطاف پذیری عالی در دماها و ph های مختلف است . به طوری که در محدوده ph 0-14 مقاومت خوبی در برابر سیال عبوری از خود نشان داده و همچنین برای گسکت با جنس گرافیت با محدوده دمای 400 تا 800 درجه فارنهایت و برای میکا در حدود دمای 1800 درجه خواص قابل ملاحظه ای به نمایش می گذارد .
گسکت های فلزی شیار دار آتراسیل در سه نوع مختلف قابل ارایه می باشد . این گسکت ها از هر جنسی که قبلیت ماشین کاری داشته باشد می توان تولید کرد .

 

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}