• دفتر مرکزی : 88174765 - 021
  • شرکت فروش و قیمت گسکت تهران و ایران

شرکت آتراسیل صنعت، تولید کننده برتر انواع گسکت، اورینگ، پکینگ

رینگ جوینت گسکت

Octagonal

معرفی

گسکت های رینگ جوینت آتراسیل آب بندهای فلزی بسیار کارآمد برای فلنج ها در دما و فشار های بالا هستند . به منظور جلوگیری از آسیب دیدن سطح فلنج همواره توصيه مي گردد سختي جنس گسكت هاي رينگي حدود 30 برینل كمتر از سختي فلنج هاي مورد استفاده باشد . تمامی گسکت های رینگ جوینت آتراسیل براساس استاندارد های API-6A و ANSI B16.20 تولید می شوند . اگر شما به دنبال گسکت رینگ جوینت استاندارد و یا براساس مشخصات درخواستی خود هستید ، تیم مهندسی آتراسیل با بهره گیری از دانش و تجربیات خود بهترین راهکار را ارایه و محصولی مطابق با درخواست مشتری تولید می نماید .
مشخصات
این نوع گسکت ها در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند . برای تحمل فشار های بالاتر از 400 bar در فلنج ها طبق شرایط ساختاری آنها گسکت های نوع R جهت اتصالات فلنج¬ های استاندارد ASME B16.5تا فشار 2500 lbs گزینه مناسبی هستند . فلنج های استاندارد API 6A می توانند فشاری بیش از 5000 psi را تحمل کنند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها در جدول ---- قابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت اکتاگونال در اندازه های R11 تا R105 در دسترس هستند . شرکت آتراسیل آمادگی خود را جهت ساخت این گسکت ها براساس درخواست مشتری اعلام می دارد .

Oval

معرفی
گسکت های نوع بیضی شکل آتراسیل نقش مهمی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی دارند . بیشترین کاربرد این نوع گسکت ها در چاه ها ی نفتی ، حفاری و تجهیزات نفت و گاز است . در صورت ماشینکاری دقیق ، این گسکت های فلزی انتخابی بسیار مناسب برای تجهیزات با دما و فشار بالا هستند . جهت جلوگیری از آسیب دیدن سطح فلنج سختي این گسكت ها حدود 30 برینل كمتر از سختي فلنج هاي مورد استفاده در نظر گرفته می شود . تمامی گسکت های رینگ جوینت آتراسیل براساس استاندارد های API-6A و ANSI B16.20 تولید می شوند .
مشخصات
این نوع گسکت ها در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند که در فلنج ها طبق شرایط ساختاری آنها تا فشار حدود 400 bar را تحمل می کنند . گسکت های نوع R جهت اتصالات فلنج¬ های استاندارد ASME B16.5تا فشار 2500 lbs و فلنج های استاندارد API 6A تا فشار 5000 psi به کار گرفته می شوند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها در جدول ---- قابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت بیضی شکل در اندازه های R11 تا R105 قابل تولید هستند . شرکت آتراسیل توانمندی ساخت این گسکت ها براساس درخواست مشتری را دارا می باشد .

BX

معرفی
گسکت های نوع BX آتراسیل جهت به کارگیری در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و هچنینی چاه های نفتی ، مناطق حفاری و تجهیزات نفت و گاز طراحی و تولید شده اند . این گسکت های فلزی ماشینکاری شده دقیق که همان گسکت های رینگ جوینت (RTJ) نامیده می شوند انتخابی بسیار مناسب برای تجهیزات با حداکثر فشار و دما ممکن در فلنج های API 6A (ISO 10423) نوع 6BX هستند . سختي این گسكت ها حدود 30 برینل كمتر از سختي فلنج جهت جلوگیری از آسیب دیدن سطح آن می باشد . گسکت های رینگ جوینت نوع BX با مقطع عرضی متقارن تولید می شوند . فضای قرارگیری این گسکت ها محدود بوده و قابلیت تحمل تنش های بالای نشیمنگاه را دارند . ابعاد این گسکت ها و منحنی های آن به گونه طراحی شده اند که آب بندی بسیار کارآمد و مستحکمی را ایجاد می کند.
مشخصات
این نوع گسکت ها به طور گسترده ای در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند . فشار عملیاتی بالای 1378 bar در API 6B مشاهده می شود . گسکت های BX برای فلنج های استاندارد API 6A (ISO 10423) نوع 6BX در فشار های کاری 5000 ، 10000 و 20000 lbs انتخاب خوبی به شمار می روند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها قابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت بیضی شکل در اندازه های BX150 تا BX303 قابل تولید هستند . گسکت های خاص با ابعاد غیر استاندارد قابل تولید هستند . این گسکت ها بیشتر در تجهیزات زیر آبی مانند سکو های نفتی به کار می روند و طبق API 17D (ISO 13628-4) norm طراحی می شوند . برای کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان شرکت آتراسیل در تماس باشید .


RX

معرفی
گسکت های رینگ جوینت آتراسیل در فلنج ها با دما و فشار های بالا آب بند مناسبی به شمار می روند . تمامی گسکت های رینگ جوینت آتراسیل براساس استاندارد های API-6A و ANSI B16.20 تولید می شوند . جهت حصول اطمینان از سالم ماندن سطح فلنج همواره سختي جنس گسكت هاي رينگي حدود 30 برینل از سختي فلنج هاي مورد استفاده كمتر است . تیم مهندسی شرکت اتراسیل امکان تولید و ارایه گسکت های رینگ جوینت استاندارد و یا برطبق طرح ارایه شده توسط مشتری را دارد .
مشخصات
این نوع گسکت ها در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند که در فلنج ها طبق شرایط ساختاری آنها تا فشار حدود 400 bar را تحمل می کنند . گسکت های نوع RX جهت اتصالات فلنج¬ های استاندارد ASME B16.5 با فشارهای بیش از 2500 lbs و فلنج های استاندارد API 6A با فشاری بیش از 5000 psi به کار گرفته می شوند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها در جدولقابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت بیضی شکل در اندازه های RX20 تا RX215 قابل تولید هستند . این گسکت ها طبق درخواست مشتری تولید می شوند .

تماس با آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران خیابان شهید مطهری خیابان کوه نور خیابان سوم پلاک 21 واحد 3
تلفن: 02188174765
فکس: 02188539072
ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان منطقه ویژه اقتصادی بلوار سردار قطعه 333

خدمات برش واترجت ممتاز آتراسیل در ایران و خاورمیانه

 خدمات برش واترجت