چرا آتراسیل ؟!

ماموریت:
شرکت آتراسیل صنعت با بهره گیری از مهندسان و مشاوران زبده و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و پیشرفت های جهان، تمام تلاش خود را میکند تا با ارایه راهکارهای مناسب جهت حل چالش های شما در حوزه سیلینگ و آب بند(گسکت) به افزایش راندمان و کاهش هزینه های عملیاتی شما کمک کند.
ما خود را متعهد میدانیم تا ضمن تامین ایمنی شما، اثرات مخرب زیست محیطی را به حداقل برسانیم.
هزینه هایی که با سهل انگاری در انتخاب محصول و راه حل مناسب بر شما تحمیل میشود گاه زیان های گزافی به بار می آورد. شرکت آتراسیل صنعت با قرار دادن واحد تحقیق و توسعه و آموزش به عنوان ارکان کلیدی کسب و کار خود کیفیت استاندارد را در حوزه کالا و خدمت برای شما تدارک دیده است.
چشم انداز:
آرمان ما تبدیل شدن به برترین شرکت مشاوره در ارائه راهکار در رفع مشکل سیلینگ و گسکت در صنایع ایرانی است
ما باور داریم که که ماهیت آنچه ما ارایه میدهیم چیزی بیشتر از تجهیزات است. ما با درک چالش های خاص شما در حوزه سیلینگ و انتخاب گسکت راهکار های نوآورانه ای جهت تامین امنیت، بهینه سازی فرایند و کاهش هزینه برای شما تدارک دیده ایم.

- چرا آتراسیل ؟
- کیفیت : آتراسیل با سابقه درخشان مهندسانش در حل مشکلات خاص سیلینگ در صنایع مختلف و کسب گواهینامه های کیفیت ، شما را از انتخاب تان آسوده کرده است.
- خدمات پس از فروش: خرید شما از آتراسیل آغاز یک همکاری دو جانبه و بلندمدت از سوی ما تلقی میشود تا در حل چالش های شما سهیم باشیم.
آموزش و توسعه : صنعت سیلینگ و گسکت در جهان در حال تحولات و پیشرفت های فنی اساسی است. این امر لزوم آموزش و بازنگری های مداوم را پررنگ کرده است ، ما به طور مداوم در تلاشیم تا کارایی و عملکرد محصولات مان را بهبود دهیم.
سرعت تامین: وقفه حاصل از توقف فعالیت شما هزینه ای جبران ناپذیر به بار می آورد، آتراسیل با دسترسی ها و شبکه پخش قوی تلاش میکند تا در سریع ترین زمان ممکن چالش فرایند شما را حل کند.
تولید و خدمات سفارشی:‌ جهت پاسخگویی دقیق به نیازهای شما ما با دریافت مشخصات فنی قادر به طراحی و تولید محصولاتی مطابق خواست مشتری هستیم.
حل سریع مشکل و ارایه راهکار: تیم فروش با تجربه و مهندسان خبره و تیم خدمات مشتریان آتراسیل همواره آماده اند تا بهترین راه حل و محصول، را برای حل مشکلات شما فراهم کنند.
ایمنی: آتراسیل نگرش به موضوع ایمنی را، اعم از تامین ایمنی افراد در حین کار و تجهیزات و قطعات حساس، از ارکان کسب و کار خود قرار داده است.

 

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}