پکینگ گرافیت خالص

پکینگ گرافیت خالص ، مهمترین شاخص برای آب بندی در صنعت مواد نسوز است. ویژگی­‌هایی مانند انعطاف­پذیری ، مقاومت در محیط­های شیمیایی باعث استفاده گسترده از پکینگ گرافیت خالص در انواع پتروشیمی‌­ها، پالایشگاه­‌ها شده است. این محصول در دونوع سیم دار و بدون سیم در بازار عرضه می­‌شود که برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می­‌گیرد. گرافیت بافته گرافیتی این مزیت بزرگ را دارد که در دماهای بالا سفت نمی­شود. این پکینگ اصطکاک را به حداقل می­رساند و همچنین دارای پراکندگی حرارتی بالایی است، با محلول ویژه ای مبتنی بر پودر گرافیت بسیار خالص به همراه یک بازدارنده خوردگی رفع می­شود.

پکینگ گرافیت خالص

مشخصات پکنیگ گرافیتی خالص
پکینگ گرافیتی خالص، از گرافیت خالص انعطاف پذیر با چگالی بالا ساخته شده است. ساختار آن تشکیل شده از نوارهای گرافیتی منعطف خالص و منبسط شده است. این پکینگ توانایی عملکرد عالی در دمای بالا و دمای پایین را دارد. این پکینگ بافته شده را می توان توسط پمپ ها خشک کرد. چون فشار و دمای چشمگیر را می­تواند تحمل کند، برای عملکرد عمومی پمپ با نشتی کم عالی است.

پکنیگ گرافیتی خالص، قادر به تحمل دمای حدود 800 درجه سانتیگراد است اما به طور مداوم و در کارگاه و شرایط آب بندی تحمل حرارت تا 700 درجه سانتیگراد اندازه گیری شده است. این محصول در دو نوع سیمی و بی سیم تولید می شود. نسخه بی سیم این پکینگ از الیاف گرافیت خالص بافته شده و هیچ گونه ناخالصی در آن دیده نمی‌شود. این نوع پکنیگ گرافیتی خالص بسیار انعطاف پذیر بوده و اصطکاک بسیار کمی دارد. اما نسخه سیمی این محصول کمی ارتقا یافته و تقویت شده است.

این قدرت در استحکام این محصول به وضوح دیده می شود. این استحکام به دلیل وجود لایه­های مفتولی با مواد فولادی ضد زنگ و اینسینل در الیاف گرافیتی بافته شده این پکینگ بوده و تمامی مشخصات پکنیگ وایرلس آب بندی گرافیتی خالص را با اندکی افزایش در کارنامه خود ثبت کرده است.

ویژگی های اصلی پکینگ گرافیتی خالص
ضد آب، بخار، مشتقات نفتی، روغن نباتی و حلال ها است.

محکم و بادوام است

خود روان کننده، مقاوم در برابر حرارت و مواد شیمیایی.

از ماده اولیه نخ گرافیت انعطاف پذیر، برای پکینگ استفاده شده است.

ویژگی های پکینگ گرافیتی خالص
مناسب برای کاربردهای فشار بالا و دمای بالا ارائه آب بندی عالی و قابلیت اطمینان عملیاتی هم برای تولیدکنندگان تجهیزات اصلی و هم برای کاربران کارخانه و حتی آتش نشانی، پایداری حجمی فوق العاده­ای را ارائه میکند و تحت تأثیر حضور اکسید کننده­های مقاوم است. در دما -240 درجه سانتیگراد تا +430 درجه سانتیگراد در محدوده وسیعی از فشارها و دماها مقاوم است. عملکرد آب بندی قابل اعتماد را ارائه می دهد. پکینگ پمپ و شیر گرافیتی خالص ساخته شده از گرافیت منبسط شده، برای قابلیت آب بندی با کارایی بالا مناسب برای کاربردهای گسترده کارخانه با مقاومت شیمیایی و دمایی است؛ از مزایای این پکینگ می توان به اصطکاک کم و هدایت حرارتی اشاره کرد.

موارد استفاده پکینگ گرافیتی خالص
پکینگ گرافیت خالص در موارد زیر کاربرد دارند:

محصول استراتژیک در تجهیزات نفت، ژنراتورهای برق، صنایع دارویی، پتروشیمی و پالایشگاه ها.
همراهی و حفظ عملکرد در برابر سیالات به ویژه گاز هیدروژن.
آب بندی پمپ­ها، مخازن و شفت­های دمای بالا ودر محیط­های اسیدی و قلیایی.
آب بندی پمپ­های فشار قوی، مخازن و شفت­ها.
برای آب­بندی در محیط­های روغن داغ، آب داغ و بخار استفاده می­شود.
می­توان از آن با بخار، آب، روغن، قلیاها، اسیدها، حلال ها، رنگ ها، لاک ها بر روی پمپ ها و شیرها در محیط های با دمای بالا و فشار بالا که در نیروگاه ها،دیگ بخار خانه ها، پالایشگاه ها، کارخانه های فولادسازی، صنایع پتروشیمی و غیره حاکم است، استفاده کرد.برای استفاده در پمپ ها، شیرها، محورهای رفت و برگشتی و دوار، میکسرها و همزن ها می تواند با خیال راحت در تمام کاربردهای پمپ شیمیایی به استثنای مواد قلیایی مذاب، فلوراید، اسید نیتریک بخار و سایر عوامل اکسید کننده قوی استفاده شود.

در مجموع پکینگ بسیار منعطف و انعطاف پذیر، جایگزین مناسب برای حلقه­های گرافیتی از پیش ساخته شده، است که تمام مزایای حلقه­های گرافیتی خالص را با انعطاف پذیری، تراکم پذیری و سهولت نصب یک پکینگ معمولی، با ضریب اصطکاک بسیار کم و رسانایی حرارتی بالا ترکیب می­کند. از نظر شیمیایی بی اثر (ph 0-14) به جز با عوامل بسیار اکسید کننده، برای کاربردهای اکسیژن تایید شده است. برای آب بندی در محیط­ها، شرایط، دما و فشارهای مختلف مناسب است.

پکینگ شیر صنعتی

پکینگ شیر صنعتی یک حرکت خطی که برای شروع یا توقف جریان سیال استفاده می­شود. این سرویس، در حالت کاملا باز یا کاملا بسته هستند. دریچه های دروازه تقریباً در تمام خدمات سیال مانند هوا، گاز سوخت، آب تغذیه، بخار، روغن روان کننده، هیدروکربن و سایر خدمات مورد استفاده قرار می گیرند. دریچه گیت خاموشی خوبی را فراهم می کند. خلاصه اینکه برای کنترل، تنظیم یا هدایت جریان در یک سیستم یا فرآیند کار می کنند. آنها اغلب دارای طیف وسیعی از ویژگی ها هستند که برای کاربرد های متفاوت استفاده می­شوند پکینگ گرافیتی سیم دار ، پکینگ گرافیتی و پکینگ کربن فایبر انواع از پکینگ شیر صنعتی آتراسیل صنعت هستند.

 

 پکینگ گرافیت خالص

 

 نام محصول

پکینگ گرافیت خالص آتراسیل

(Pure Graphite Packing)

 ویژگی در تولید این محصول بسیار انعطاف پذیر بوده و از الیاف گرافیت خالص منبسط شده ساخته شده است.
 مشخصات این محصول بهترین انتخاب جهت آب بندی در محیط های روغن داغ و آب داغ، بخار آب با درجه حرارت و فشار بالا، سیالات خصوصاً گاز هیدروزن، می باشد و نوع سیم آن مستحکم شده با سیم اینکنل و سیم استنلس استیل می باشد که باعث بالا رفتن توان این محصول در مقابل فشارهای وارده می گردد.
 موارد استفاده در تجهیزات نفتی، دستگاه های مولد برق، صنایع شیمیایی، صنایع دارویی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.
 سایر توضیحات مقاومت حرارتي این پکینگ 650 درجه سانتيگراد، مقاومت شيميايي از PH 1 تا 14 و ضريب اصطکاک پايين از خصوصيات اين محصول است.

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}