پکینگ گرافیتی سیم دار

پکینگ گرافیتی سیم دار ، یکی دیگر از اعضای خانواده آزبست است؛ البته با این تفاوت که این پکینگ برای افزایش قدرت در برابر فشارها توسط مفتول­‌های اینکول و استیل ضد زنگ تقویت و بافته می‌شود که استحکام آن را افزایش می‌­دهد. الیاف آزبست در پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل، با گرافیت پوشانده شده‌است که بتواندحرارت را تحمل کند. تا جایی که پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل قادر است تا دمای 550 درجه را به راحتی عبور دهد. همچنین روی الیاف آن از گریس برای استحکام بیشتر و روان‌کاری استفاده شده‌است. میزان آلودگی محیطی آزبست در این بسته بندی به دلیل وجود گرافیت کاهش یافته است و وجود گریس بر روی سطح این نخ آب بندی این میزان آلودگی را تقریبا به صفر رسانده است. این محصول در دستگاه‌هایی با سرعت حدود 10 متر بر ثانیه قابل استفاده است.

پکینگ گرافیتی سیم دار

مشخصات پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل
پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل توسط گرافیت و لاستیک پوشیده می‌­شود. برای آب بندی استاتیکی مانند چکش بخار، راکتور و شیر بخار مناسب است. نخ گرافیتی پکینگ که با سیم اینکونل متقاطع بافته شده هر رشته توسط یک سیم اینکونل تقویت می‌شود. حداکثر دمایی که قادر است تحمل کند550 درجه سانتی گراد و حداقل دمای- 250 درجه سانتی گراد است. پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل از رشته گرافیت تقویت شده وسط یک سیم با انبساط حرارتی ساخته شده است.پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل، تمام مشخصات پکینگ گرافیت معمولی را حفظ می‌­کند که ضریب اصطکاک بسیار پایینی دارد و به شفت آسیب نمی‌­رساند.

پکینگ گرافیتی سیم دار

کاربرد پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل
پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل، برای لوله‌­های بخار گرم، مایعات در دماهای بالا و حلال‌ها مناسب است. معمولاً برای آب بندی نیرو، ماشین آلات و تاسیسات فرآوری شیمیایی و نفت استفاده می‌­شود. پردازش ویژه گرافیت از طریق پردازش حرارتی و شیمیایی منجر به ایجاد نخی با ویژگی‌های روانکاری برجسته، هدایت حرارتی بالا و راندمان کاری بالا می‌شود. با توجه به استفاده چند منظوره بسته بندی که می‌تواند در دریاچه برای آرمیچر، پمپ‌ها، واحدهای اتصال، آمالگاماتورها و میکسرها در فشار بالا اعمال شود؛ مخصوصا برای استفاده در دمای بالا برای جفت شدن در فشار بالا توصیه می‌شود.

پکینگ گرافیتی سیم دار، با عمر طولانی و حداقل نشت با سیم Inconel برای استفاده در پمپ ها، شیرها، میکسرها، همزن ها و همچنین کاربردهای آب بندی ثابت در برابر تمام اسیدها، قلیاها و حلال ها (به جز مواد اکسید کننده قوی مانند اسیدهای نیتریک و سولفوریک غلیظ و فلزات قلیایی مذاب) مناسب است. این محصول می‌­تواند برای استفاده در برابر آب معمولی دیگ بخار و بخار فوق گرم یا اشباع استفاده شود.

ویژگی پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل
پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل، یک جایگزین قابل انعطاف برای واشرهای آزبست در ماشین آلات و تجهیزات تولید انرژی که با بخار فوق گرم کار می­کند و به پارامترهای درزگیر بالا نیاز دارد.سازگار با محلول قلیایی، مایعات چسبناک، آب، بخار، گاز، آب داغ و محلول نمک است. تقویت فیبر شیشه ای و اینکونل یک مزیت اضافی است که استحکام و کشش واشر را افزایش می دهد، جداسازی آسان و کاهش تلفات اشتعال را تضمین می­کند. برای استفاده در توربین‌های بخار، موتورهای با دمای بالا برای راه‌اندازی چفت‌ها در آرمیچر خط لوله می توان پکینگ گرافیتی سیم دار را، با نیکل، فولاد ضد زنگ، مس و غیره تقویت کرد.

ویژگی اصلی پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل
الیاف این محصول بافته شده از آزبست بوده و آغشته به گریس، روغن و یا گرافیت است.

تضمین عمر طولانی و محافظت از فضای در برابر آلودگی

دارای رسانایی گرمایی خوب، پایداری شیمیایی و خاصیت ارتجاعی بالا.

قرار دادن سیم دوام مکانیکی بالایی را فراهم می کند.

در مجموع، پکینگ گرافیتی سیم دار ، از گرافیت با خلوص بالاتر تولید می­شود که انعطاف پذیر است و به شکل نخ در می­آید و می­توان آن را در طرحی خاص با تقویت سیم اینکونل تولید کرد. قطعاً برای استفاده در دمای بالا و فشار بالا پیشنهاد می شود. سیم اینکونل وارد شده قابلیت ارتجاعی مکانیکی زیادی می­‌دهد.

پکینگ شیر صنعتی
یک وسیله مکانیکی است که جریان و فشار سیال را در یک سیستم یا فرآیند کنترل می‌کند. بنابراین اساساً جریان و فشار را کنترل می‌کند؛ با باز کردن، بستن یا تا حدی مسدود کردن جریان سیال را تنظیم، کنترل یا هدایت می­‌کند. آنها اغلب دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها هستند که به تناسب نیاز می­‌توان آنها کمک می­‌کند. پکینگ گرافیت خالص، پکینگ گرافیتی، پکینگ کربن فایبر جزو دسته بندی­‌های پکینگ شیر صنعتی آتراسیل صنعت هستند.

 

 

 

 نام محصول

پکینگ آزبست گرافیت سیم دار آتراسیل
(Asbestos Graphite Packing with wire)

 ویژگی در تولید پکینگ گرافیتی با سیم اینکونل توسط گرافیت، گریس یا روغن پوشیده می شود
 مشخصات مقاومت خوبی در برابر حرارت و فشار از خود نشان می دهد و می تواند حرارت 550 درجه سانتی گراد و فشار 200 بار را تحمل کند.
 موارد استفاده در پمپ ها، شیرآلات صنعتی، صنایع نفتی و در دستگاه هائی که با فشار متوسط و بخار کار می کنند به کار می رود .
 سایر توضیحات نوع سیم دار آن مستحکم شده به سیم های مسیف سیم اینکنل و سیم استنلس استیل می باشد که باعث بالا رفتن توان این محصول در مقابل فشارهای وارده می گردد.همچنین این محصول آلایندگی بسیار کمی دارد.

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}