پکینگ تفلون گرافیت

پکینگ تفلون گرافیت یک پکینگ مهندسی‌شده خاص است که گرافیت و تفلون را ترکیب می‌کند. از آنجایی که PTFE و گرافیت هر دو مواد آب بندی بسیار خوبی هستند، این به پکینگ GPTFE خاصیت آب‌بندی عالی می‌دهد که سایر محصولات پکینگ نمی‌توانند نمونه‌اش را ارائه بدهند.

پکینگ تفلون گرافیت

پکینگ تفلون گرافیت از چه ساخته شده است؟
پکینگ تفلون گرافیت یک پکینگ بافته‌شده دولا (دوتایی) است که از نخ نرم PTFE گرافیت‌شده منبسط ساخته شده است. این یک الیاف همگن است که به ویژه برای پکینگ فشرده به منظور انتقال حرارت و روان‌کنندگی ساخته می‌شود. پکینگ تفلون گرافیت نسبت به اکثر مواد شیمیایی بی‌اثر است و متراکم، انعطاف‌پذیر و بادوام است. به همین خاطر سایش بدنه کار را در حین عملیات محدود می‌کند.

اجزای این پکینگ:
- پلی تترا فلوئورواتیلن (PTFE) یک ماده بسیار کم‌واکنش و بی‌اثر است که اغلب در سرویس های حاوی مواد شیمیایی واکنش‌دهنده و خورنده استفاده‌می شود. PTFE استحکام، چقرمگی (خاصیتی در مواد که توصیف‌کننده مقاومت مواد در برابر گسترش ترک است) و روانکاری بالا را در دماهای پایین حفظ می‌کند. این در حالی است که انعطاف‌پذیری خوبی در دماهای بالا دارد. مواد PTFE آب‌گریز (دفع آب) هستند و کمترین ضریب اصطکاک را دارند. PTFE همچنین خواص دی الکتریک عالی دارد و عایق حرارتی خوبی در محدوده دمایی -400 تا 500 درجه فارنهایت است.

- گرافیت انعطاف‌پذیر از طریق فشرده کردن و تراکم چگالی را افزایش می‌دهد. گرافیت در ابتدای کار یک ماده با چگالی پایین است که بعد در یک منطقه محدود فشرده و متراکم می‌شود تا جایی که جزء گرافیت به چگالی مناسب برسد. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، سیال در آن قرار می‌گیرد و گرافیت به خوبی فشرده می‌شود. این باعث می شود گرافیت انعطافپذیر به یک ماده آب بندی ایده آل برای کار در دمای بالا تبدیل شود.

گرافیت انعطاف پذیر مقاوم در برابر حرارت و آتش، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، تراکم پذیر، سازگار، رسانای حرارتی و رسانای الکتریکی است.

ویژگی های اصلی پکینگ تفلون گرافت:
- محدوده دمایی: -۱۵۰ تا ۲۸۰ درجه سانتی گراد

- چگالی: 1.4 ~ 1.6 g/cm3

- پی اچ (PH): ۰ تا ۱۴

- محکم و بادوام

- خود روان‌کننده، مقاوم در برابر حرارت و مواد شیمیایی.

- به دلیل وجود گرافیت، رسانایی گرمایی خیلی خوبی دارد، که گزینه آب‌بندی لوله‌ها را در پمپ های پرحرکت با سرعت محیطی سریع تعیین می‌زند.

- پکینگ تفلون گرافیتی برای اسیدها و همچنین برای بازها قابل استفاده است. پکینگ انقباض بسیار کمی دارد، جرم کاهش نمی‌یابد، بسیار متنوع است، کهنه و شکننده هم نمی‌شود.

کاربردها پکینگ تفلون گرافیک:
- مناسب برای استفاده در پمپ‌ها، شیرها، میکسرها، همزن‌ها، محورهای رفت و برگشتی و دوار، گسکت‌ها و سوپاپ‌ها

- می توانید با خیال راحت در تمام کاربردهای پمپ شیمیایی به استثنای مواد قلیایی مذاب، فلوراید، اسید نیتریک بخار و سایر عوامل اکسیدکننده قوی استفاده کنید.

- ضد آب، بخار، مشتقات نفتی، روغن نباتی و حلال‌ها است.

تفلون (PTFE) با هر دو مشخصات FDA و AMS مطابقت دارد و مناسب صنایع پزشکی و تولید مواد غذایی است. آتراسیل می تواند قطعات PTFE را مطابق با مشخصات و نیازهای کار شما بسازد.

 نام محصول

پکینگ تفلون گرافیتی
(PTFE Graphite Packing)

 ویژگی در تولید یک نخ مهندسی‌شده خاص است که گرافیت و تفلون در آن با هم ترکیب شده‌اند.
 مشخصات

- محکم و بادوام
- خود روان‌کننده، مقاوم در برابر حرارت و مواد شیمیایی، عایق گرمایی خوب.

 موارد استفاده مناسب برای استفاده در پمپ‌ها، شیرها، میکسرها، همزن‌ها، محورهای رفت و برگشتی و دوار، گسکت‌ها و سوپاپ‌ها.
 سایر توضیحات

تحمل دمایی 160- الی 280+ درجه سانتی گراد
به دلیل گرافیت رسانایی گرمایی خوبی دارد، گزینه آب‌بندی لوله‌ها را در پمپ های پرحرکت با سرعت محیطی سریع تعیین می‌زند.
برای اسیدها و همچنین برای بازها قابل استفاده است.

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}