گسکت پوششی Envelope

گسکت پوششی معمولا با تفلون ترکیب شده است. این محصول یک گسکت کامپوزیتی است که از یک پوشش PTFE و سایر مواد داخل گسکت تشکیل شده است. مزیت اصلی گسکت پوششی استحکام آن است. گسکت پوششی عمدتاً به عنوان یک گسکت فلنجی در کارهایی که باید مقاومت شیمیایی و فشار بالا باشد استفاده می‌شود. انتخاب مواد گسکت پوششی Envelope بستگی به مقاومت و فشار مورد نیاز کار شما دارد.

گسکت پوششی

گسکت پوششی Envelope به طور گسترده در کارخانه‌های شیمیایی که در آن تجهیزات شیشه‌ای در معرض دما و خوردگی بالااست به کار می‌رود. این گسکت‌ها مقاومت خوبی در برابر کهنگی در تجهیزات ایجاد می‌کنند. گسکت پوششی Envelope برای آب‌بندی اکثر محیط‌های اسیدی و سوزاننده که PH کمتر از ۷ دارند استفاده می‌شود و از مواد گسکت به عنوان گسکت فیلتری استفاده می‌کنند. گسکت پوششی مقاومت شیمیایی استثنایی دارد اگرچه در محیط‌های خورنده و اسیدی آب‌بندی می‌شود. این محصول مطابق با استانداردهای FDA و USP کلاس VI ساخته می‌شود. این گسکت‌ها به صورت تراشیده یا روزنه‌دار موجود هستند. استفاده از گسکت پوششی Envelope حداکثر صرفه جویی را در آب‌بندی تمام محیط‌های اسیدی دارد و تا PH بیشتر از ۷ یعنی تا ۱۴ را هم پوشش می‌دهد.

ترکیبات به کار رفته در گسکت پوششی Envelope به کاربرد بستگی دارد. شیت گسکت غیر آزبستی (فشار بالا) و انواع متفاوت شیت‌های لاستیکی از جمله مواردی هستند که به عنوان مواد گسکت پوششی استفاده می‌شوند. برای کاربردهایی که در آن به استحکام مکانیکی بالا در دماهای بالا نیاز است، به طور خاص گرافیت به عنوان ماده گسکت وارد عمل می‌شود.

گسکت پوششی در قسمت بیرونی خود تفلون و در قسمت داخلی EPDM یا FKM دارد. به همین خاطر این گسکت‌ها مقاومت شیمیایی PTFE (تفلون) و خواص آب‌بندی EPDM را به شما می‌دهد. آنها معمولاً در ترکیب با سه گیره مفصل چرخشی استفاده می شوند. به طور معمولی سایزهای 1 تا 4 اینچ موجود است اما ما در آتراسیل می‌توانیم اندازه‌های ویژه تا 12 اینچ را برای شما سفارش بگیریم و بسازیم.

گسکت پوششی Envelope

مزایای اصلی گسکت پوششی :
- نشان دادن مقاومت زیاد در برابر اکثر مواد شیمیایی

- تفلونی بودن این گسکت باعث می‌شود کار بدون لرزش و نویز انجام شود.

- مناسب برای فرآوری مواد غذایی و کاربردهای دارویی زیرا PTFE آلوده‌کننده و بی‌بو نیست.

- گسکت‌های پوششی Envelopeیک روش آب‌بندی ایده‌آل در محیط‌هایی با خوردگی‌های متفاوت (از کم تا زیاد) هستند زیرا ماهیت ضد خوردگی دارند.

- در محیط‌های پرفشار، PTFE می‌تواند فشار را بدون شکستن تحمل کند.

در سایت آتراسیل می‌توانید سری به صفحات دیگر مربوط به گسکت‌ها بزنید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید. چندی از این گسکت‌ها: ورق آزبستی، ورق بدون آزبست، ورق تفلون، شیت گسکت کاغذی و ورق گرافیتی.

 نام محصول

گسکت پوششی آتراسیل
( Envelop Gasket)

 ویژگی در تولید گسکت پوششی در قسمت بیرونی خود تفلون و در قسمت داخلی EPDM یا FKM دارد.
 مشخصات

گسکت‌های پوششی Envelope یک روش آب‌بندی ایده‌آل در محیط‌هایی با خوردگی‌های متفاوت (از کم تا زیاد) هستند زیرا ماهیت ضد خوردگی دارند
در محیط‌های پرفشار، Envelope می‌تواند فشار را بدون شکستن تحمل کند.

 موارد استفاده به طور گسترده در کارخانه‌های شیمیایی که در آن تجهیزات شیشه‌ای در معرض دما و خوردگی بالااست به کار می‌رود و مناسب محیط‌های اسیدی است که دیگر گسکت‌ها چنین تحمل و مقاومتی ندارند. در فرآوری مواد غذایی و کاربردهای دارویی هم موجود است.
 سایر توضیحات محدوده دمایی: 212- تا 232 درجه سانتیگراد

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}