انواع رینگ گسکت

Octagonal

معرفی

گسکت های رینگ جوینت آتراسیل آب بندهای فلزی بسیار کارآمد برای فلنج ها در دما و فشار های بالا هستند . به منظور جلوگیری از آسیب دیدن سطح فلنج همواره توصيه مي گردد سختي جنس گسكت هاي رينگي حدود 30 برینل كمتر از سختي فلنج هاي مورد استفاده باشد . تمامی گسکت های رینگ جوینت آتراسیل براساس استاندارد های API-6A و ANSI B16.20 تولید می شوند . اگر شما به دنبال گسکت رینگ جوینت استاندارد و یا براساس مشخصات درخواستی خود هستید ، تیم مهندسی آتراسیل با بهره گیری از دانش و تجربیات خود بهترین راهکار را ارایه و محصولی مطابق با درخواست مشتری تولید می نماید .
مشخصات
این نوع گسکت ها در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند . برای تحمل فشار های بالاتر از 400 bar در فلنج ها طبق شرایط ساختاری آنها گسکت های نوع R جهت اتصالات فلنج¬ های استاندارد ASME B16.5تا فشار 2500 lbs گزینه مناسبی هستند . فلنج های استاندارد API 6A می توانند فشاری بیش از 5000 psi را تحمل کنند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها در جدول ---- قابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت اکتاگونال در اندازه های R11 تا R105 در دسترس هستند . شرکت آتراسیل آمادگی خود را جهت ساخت این گسکت ها براساس درخواست مشتری اعلام می دارد .

Oval

معرفی
گسکت های نوع بیضی شکل آتراسیل نقش مهمی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی دارند . بیشترین کاربرد این نوع گسکت ها در چاه ها ی نفتی ، حفاری و تجهیزات نفت و گاز است . در صورت ماشینکاری دقیق ، این گسکت های فلزی انتخابی بسیار مناسب برای تجهیزات با دما و فشار بالا هستند . جهت جلوگیری از آسیب دیدن سطح فلنج سختي این گسكت ها حدود 30 برینل كمتر از سختي فلنج هاي مورد استفاده در نظر گرفته می شود . تمامی گسکت های رینگ جوینت آتراسیل براساس استاندارد های API-6A و ANSI B16.20 تولید می شوند .
مشخصات
این نوع گسکت ها در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند که در فلنج ها طبق شرایط ساختاری آنها تا فشار حدود 400 bar را تحمل می کنند . گسکت های نوع R جهت اتصالات فلنج¬ های استاندارد ASME B16.5تا فشار 2500 lbs و فلنج های استاندارد API 6A تا فشار 5000 psi به کار گرفته می شوند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها در جدول ---- قابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت بیضی شکل در اندازه های R11 تا R105 قابل تولید هستند . شرکت آتراسیل توانمندی ساخت این گسکت ها براساس درخواست مشتری را دارا می باشد .

BX

معرفی
گسکت های نوع BX آتراسیل جهت به کارگیری در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و هچنینی چاه های نفتی ، مناطق حفاری و تجهیزات نفت و گاز طراحی و تولید شده اند . این گسکت های فلزی ماشینکاری شده دقیق که همان گسکت های رینگ جوینت (RTJ) نامیده می شوند انتخابی بسیار مناسب برای تجهیزات با حداکثر فشار و دما ممکن در فلنج های API 6A (ISO 10423) نوع 6BX هستند . سختي این گسكت ها حدود 30 برینل كمتر از سختي فلنج جهت جلوگیری از آسیب دیدن سطح آن می باشد . گسکت های رینگ جوینت نوع BX با مقطع عرضی متقارن تولید می شوند . فضای قرارگیری این گسکت ها محدود بوده و قابلیت تحمل تنش های بالای نشیمنگاه را دارند . ابعاد این گسکت ها و منحنی های آن به گونه طراحی شده اند که آب بندی بسیار کارآمد و مستحکمی را ایجاد می کند.
مشخصات
این نوع گسکت ها به طور گسترده ای در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند . فشار عملیاتی بالای 1378 bar در API 6B مشاهده می شود . گسکت های BX برای فلنج های استاندارد API 6A (ISO 10423) نوع 6BX در فشار های کاری 5000 ، 10000 و 20000 lbs انتخاب خوبی به شمار می روند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها قابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت بیضی شکل در اندازه های BX150 تا BX303 قابل تولید هستند . گسکت های خاص با ابعاد غیر استاندارد قابل تولید هستند . این گسکت ها بیشتر در تجهیزات زیر آبی مانند سکو های نفتی به کار می روند و طبق API 17D (ISO 13628-4) norm طراحی می شوند . برای کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان شرکت آتراسیل در تماس باشید .


RX

معرفی
گسکت های رینگ جوینت آتراسیل در فلنج ها با دما و فشار های بالا آب بند مناسبی به شمار می روند . تمامی گسکت های رینگ جوینت آتراسیل براساس استاندارد های API-6A و ANSI B16.20 تولید می شوند . جهت حصول اطمینان از سالم ماندن سطح فلنج همواره سختي جنس گسكت هاي رينگي حدود 30 برینل از سختي فلنج هاي مورد استفاده كمتر است . تیم مهندسی شرکت اتراسیل امکان تولید و ارایه گسکت های رینگ جوینت استاندارد و یا برطبق طرح ارایه شده توسط مشتری را دارد .
مشخصات
این نوع گسکت ها در اتصالات فلنج ها ، شیر ها و مخازن تحت فشار صنایع نفت، گاز، پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند که در فلنج ها طبق شرایط ساختاری آنها تا فشار حدود 400 bar را تحمل می کنند . گسکت های نوع RX جهت اتصالات فلنج¬ های استاندارد ASME B16.5 با فشارهای بیش از 2500 lbs و فلنج های استاندارد API 6A با فشاری بیش از 5000 psi به کار گرفته می شوند .
مقاومت شیمیایی و دمایی
قابلیت تحمل شرایط دمایی و مقاومت در برابر خوردگی به انتخاب جنس مناسب برای این گسکت ها بستگی داشته و رنج دمایی قابل تحمل در مشخصات فنی این گسکت ها در جدولقابل مشاهده است .
شرایط تولید
گسکت های رینگ جوینت بیضی شکل در اندازه های RX20 تا RX215 قابل تولید هستند . این گسکت ها طبق درخواست مشتری تولید می شوند .

برش واترجت

محصولات شرکت آتراسیل

دفتر مرکزی:

آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک ۲۱، واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۷۶۵
فکس: ۰۲۱۸۸۵۳۹۰۷۲

ایمیل: info   @  atraseal.com

کارخانه :
ادرس: سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار سردار، قطعه ۳۳۳

ایزو 14001   ایزو 45001  ایزو 9001

واتساپتوئیتراینستاگرامفیس بوک

}